Vyberte jazyk: CZE | ENG
Výrobní program

Jednoúčelové stroje a zařízení

Zajišťujeme výrobu zakázkových zařízení od konstrukčního návrhu přes výrobu, montáž,
Jedná se zejména o montážní a kontrolní stroje, automatizovaná pracoviště a montážní linky sloužící k automatizaci výrobních procesů především v automobilovém a elektrotechnickém průmyslu. Zařízení jsou navrhována podle požadavků zákazníka nebo podle dodané technické dokumentace.
Dle požadavků našich zákazníků dodáváme zařízení osazené různými komponenty světových výrobců automatizační techniky – mechanické komponenty, pneumatické a hydraulické jednotky, elektronické komponenty, a řídicí systémy.
Samozřejmostí je záruční a pozáruční servis.


Montážní dopravníkové linky a dopravníkové linky pro manipulaci s dopravovaným materiálem

Dodáváme kompletní řešení dopravníkových linek dle požadavků zákazníka, včetně možného budoucího rozvoje topologie linky.
Součástí řešení je konstrukční návrh, výroba, montáž a oživení dopravníkové linky, včetně případné spolupráce s externími zařízeními a záruční i pozáruční servis.


Dopravníkové linky pro přepravu kusových zásilek

Dodáváme kompletní řešení dopravníkových linek dle požadavků zákazníka, s ohledem na budoucí provoz a rozvoj potřeb zákazníka.
Klíčové informace o přepravě kusových zásilek je požadovaná přepravní a třídicí kapacita, počet vstupních a výstupních míst na dopravníkové lince a prostor daný technickým zázemím společnosti (haly apod.)
Součástí řešení je konstrukční návrh, výroba, montáž a oživení dopravníkové linky, zkušební provoz a záruční i pozáruční servis.

 

NK Engineering, s.r.o.
J. K. Tyla 10b
Moravská Třebová
571 01
Česká republika

tel.: +420 739 376 682
e-mail:
ucetni@nkengineering.cz
Copyright (c) 2010 NK ENGINEERING, All Rights Reserved.
Realizace webu: Created by Jakub Pavlék, Webdesign by Dooffy